Dofinansowania do żłobków

1. Niepubliczny Żłobek Językowo – Sportowy Luppo Puppo, ul. Białowieska 99c, 54-234 Wrocław

Dofinansowania do żłobków - Maluch+ 2021

W ramach niniejszej inwestycji powstanie 63 nowych miejsc opieki dla dzieci do lat 3. Rozwój i edukacja najmłodszych jest dla nas sprawą priorytetową na która kładziemy największy nacisk. Podsumowując, na osiedlu powstanie zupełnie nowa i przystosowana do potrzeb najmłodszych placówka której jakość pracy i poziom edukacji zadowoli najbardziej wymagających rodziców.


2. Niepubliczny Żłobek Językowo – Sportowy Luppo Puppo, ul. Na Ostatnim Groszu, 54-207 Wrocław

Dofinansowania do żłobków - Maluch+ 2021

W ramach niniejszej inwestycji powstanie 50 nowych miejsc opieki dla dzieci do lat 3. Rozwój i edukacja najmłodszych jest dla nas sprawą priorytetową na która kładziemy największy nacisk. Podsumowując, na osiedlu powstanie zupełnie nowa i przystosowana do potrzeb najmłodszych placówka której jakość pracy i poziom edukacji zadowoli najbardziej wymagających rodziców.


3. Niepubliczny Żłobek Językowo – Sportowy Luppo Puppo, ul. Miłosza 15, 50-304 Wrocław

Dofinansowania do żłobków - Maluch+ 2021

Zwiększenie dostępności terytorialnej i finansowej miejsc opieki w żłobku dla wszystkich dzieci, a także podwyższenie standardów opieki. Wzrost dostępności miejsc opieki przyczynia się nie tylko do zwiększenia odsetka dzieci objętych opieką, ale także umożliwia łączenie życia zawodowego z rodzinnym i pozwala na zwiększenie zatrudnienia