Prywatny Żłobek – Fuzja Łódź, ul. Milionowa 4, Łódź

Niepubliczny Żłobek Sportowo-Językowy Luppo-Puppo jest dofinansowany z projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest upowszechnienie opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, aby umożliwić powrót na rynek pracy, utrzymanie zatrudnienia lub znalezienie pracy osobom bezrobotnym lub biernym zawodowo pozostającym poza rynkiem pracy, które przerwały karierę zawodową ze względu na urodzenie dziecka lub przebywające na urlopie wychowawczym, jak również pracującym sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 3 zamieszkującym lub pracującym na obszarze miasta Łódź.

Prywatny żłobek Łódź

W życiu coraz większej ilości rodziców przychodzi moment, w którym dość wcześnie muszą oddać swoje maleństwo pod opiekę pedagogów. Podejmując taką decyzję, warto wybrać placówkę o wysokim standardzie. Miejsce, takie powinno być niezwykle atrakcyjne zarówno dla Państwa pociechy, jak i dla Was. Prywatny żłobek Luppo Puppo zlokalizowany w Łodzi, przy ulicy Milonowej 4 zdecydowanie spełnia to kryterium. Ma też wiele innych zalet.

Pełny bajecznie kolorowych, bezpiecznych dla maluszków, rozwijających zabawek, bogato wyposażony w wysokiej klasy sprzęty i udogodnienia, zapewniające komfort podopiecznym, otwarty na maluszki będące na rozmaitych etapach rozwoju, z różnorodnymi potrzebami i upodobaniami – taki właśnie jest każdy prywatny żłobek, należący do sieci Luppo Puppo. Nie inaczej jest z placówką, którą jesienią 2022 roku otworzyliśmy w Łodzi. Wierzymy, że doświadczenie, które mamy, a także zaangażowanie naszych pedagogów sprawi, że uda nam się stworzyć kolejne miejsce, które będzie doskonale służyć dzieciom i ich rodzicom.